FB
FB

Twoje Ubezpieczenia
w dobrych Rękach

w czym możemy pomóc?
Wybierzemy dla ciebie najkorzystniejszą ofertę spośród kILkunastu Towarzystw ubezpieczeniowych

Finanse


Ubezpieczenia
Na Życie,
Programy oszczędnościowe

Bezpieczna przyszłość Twoja i Twojej rodziny.

 
Finanse


Ubezpieczenia komunikacyjne,
majątkowe, osobowe

Korzystne propozycje ubezpieczeń samochodów, domów, firm i innych.

 

O naszej firmie

  • Bezpieczeństwo

    Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo finansowe dla naszych klientów, dlatego oferujemy wyłącznie produkty najpewniejszych instytucji finansowych.

  • Pewność dobrego wyboru

    Będąc niezależną firmą możemy oferować najlepsze i najkorzystniejsze programy finansowo-ubezpieczeniowe, kierując się wyłączną korzyścią klienta.

  • Inwestycja w przyszłość

    W czasach ogromenj niepewności na rynku, poświęcamy wiele uwagi na taki dobór rozwiązań finansowych, które zapewnią Klientom bezpieczny zwrost wartości minimalizując ryzyko.

GENERALNY PARTNER FINANSOWY to firma, której korzenie sięgają roku 1998. Jest samodzielną firmą nie związana kapitałowo z żadnym z Towarzystw Ubezpieczeniowych i Banków.

Sami decydujemy o doborze produktów ubezpieczeniowych i finansowych oraz cały czas wychodzimy naprzeciw ofertom i oczekiwaniom rynku.

Dynamicznie rozwijamy swoje struktury, kolejno w całej Polsce, wiedząc że rynek finansowo - ubezpieczeniowy cały czas się rozwija. Ciągle pozyskujemy nowych współpracowników, posiadających duże cele i marzenia, które przy pomocy odpowiedniej pracy przekształcają się w konkretne zarobki.

czytaj więcej

OFERTA SPECJALNA - MULTI OCHRONA PLUS

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU PROGRAM UBEZPIECZENIOWY GPF "MULTI OCHRONA PLUS GPF"

Program ten został stworzony wspólnie z COMPENSA Tiowarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group  tylko i wyłącznie dla firmy GPF.

Jest to oferta ubezpieczenia grupowego, oferowana dla osoby indywidualnej. Oznacza to że przystąpić do tego programu może pojedyncza osoba (oczywiście spełniająca określone warunki), w przeciwieństwie do tradycyjnych ubezpieczeń grupowych, gdzie aby takie ubezpieczenie rozpocząć musi ubezpieczyć się przynajmniej trzy osoby danego zakładu pracy.

JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELSTWEM POLISA ŻYCIE UBEZPIECZENIA 


"Z myślą o nowych perspektywach życia"

to motto przyświeca w tworzeniu nowoczesnych produktów, które zapewniają Klientom POLISA-ŻYCIE bezpieczeństwo i ochronę finansową.

Nasze produkty skutecznie łączą szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej z oszczędzaniem w ramach Ubezpiecz. Funduszy Kapitałowych.

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe programy ubezpieczeniowe zarówno dla Klientów indywidualnych i grupowych.

POLISA-ŻYCIE oferuje nowoczesne produkty ubezpieczeniowe zapewniając indywidualne podejście do potrzeb Klientów i profesjonalną obsługę.

czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

umów się na spotkanie  

 
Zgłóś wypadek

zgłoś roszczenie 

 
  
 
 
 
 
Strona wykorzystuje cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.