FB
FB

Kariera

Czy interesuje Cię kariera zawodowa?
Popatrzmy jak to wygląda w biznesie konwencjonalnym czyli pracy
"u kogoś" (na etacie).

  • Jak długo pracownik jakiejkolwiek firmy czeka na awans?
  • Jak długo daną pozycję można utrzymać?
  • A co, kiedy taką pozycję tracimy w momencie bliskiej odległości czasowej do emerytury?

Każdy współpracownik Firmy GPF ma możliwość wykazania się własną kreatywnością i zaangażowaniem. Taką postawę firma GPF nagradza specjalnie skonstruowaną karierą, która pomaga dojść tym osobom do własnej niezależności finansowej.

Kariera podzielona jest na kilka pozycji. Zasady awansu na wyższe poziomy są ściśle określone i jednolite dla wszystkich współpracowników.

Wraz z awansem, rosną także kwalifikacje współpracowników oraz dochody. Każdy współpracownik ma pewność, że stosując odpowiednie zasady nigdy danej pozycji nie straci a wiąże się to z bezpieczeństwem pracy na wiele lat.

Na poszczególnych poziomach w karierze, firma GPF oferuje wiele form wsparcia, pomocy oraz system szkoleń. Obok systemu wynagradzania i szkoleń, firma GPF oferuje swoim współpracownikom dodatkowe formy premii i uznania, nagrody rzeczowe, dofinansowanie do biur, oraz wiele innych form bonusów i wyróżnień.
Nieustannie wspieramy rozwój zawodowy i osobisty naszych współpracowników, ponieważ wiemy, że wiąże się to z wartością i prestiżem całej firmy GPF.

Stawiamy na niezawodność, uczciwość, szybkie, na czas wypłacane prowizje.
Do całości naszej oferty, stworzyliśmy system premiowania wyrażony w PUNKTACH (PKT)
Zapraszamy do zapoznania się z systemem.

System premiowania wyrażony w PUNKTACH (PKT).

Firma GPF Generalny Partner Finansowy posiada w swojej ofercie wiele Towarzystw Ubezpieczeniowo-Finansowych, które dysponnują różnymi rodzajami produktów finansowo-ubezpieczeniowych, zarówno patrząc na ofertę dla Klienta jak i warunki finansowe dla Sprzedawcy.

W trosce o to, aby Sprzedaż takich produktów odywała się tylko i wyłącznie w trosce o dobro Klienta, sprzedaż została ujednolicona i jest wyrażana w PUNKTACH.

Już nie raz spotkaliście się Państwo ze zbieraniem różnego rodzaju Punktów, czy to za zatankowane paliwo, czy to za zakup produktów w różnych sklepach.

Cały system jest bardzo prosty:

  1. Każda dokonana sprzedaż produktów oferowanych przez firmę GPF, nagradzana jest punktami (PKT).
  2. PKT naliczane są historycznie, tzn. punkty naliczane są z miesiąca na miesiąc tak, że cały czas ilość tych punktów wzrasta.
  3. Osiągając dany poziom punktowy, współpracownik GPF może awansować w karierze, brać udział w różnych nagrodach, aż po wyjazdy zagraniczne.
  4. Aby dokładnie zapoznać się z karierą firmy GPF, zapraszamy do naszych biur.

Zapraszamy i życzymy sukcesów

 

...

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.