FB
FB

Ubezpieczenia na Życie

Nasi Partnerzy:

 1. TU Aegon SA
 2. Generali Towarzystwo na Życie SA
 3. TU Compensa SA Vienna Insurance Group
 4. TU WARTA Życie SA
 5. Polisa Życie Ubezpieczenia Sp. z o.o. 
 6. UNUM Życie TUiR SA
 7. TU Inter-Życie Polska SA
 8. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA


      Zasadniczym celem ubezpieczeń na życie jest zapewnienie ochrony finansowej osobom bliskim, a tym samym uzyskanie poczucia bezpieczeństwa. Przy gwałtownie wzrastającym tempie życia, zapewnienie sobie komfortu psychicznego jest dość istotną sprawą. Można to uczynić niewielkim nakładem finansowym przez wykupienie polisy na życie.

  Dzisiaj już dokładnie chyba każdy wie, że kupując ubezpieczenie własnego życia zabezpieczamy głównie najbliższych, a funkcja oszczędnościowa jest najczęściej tylko dodatkiem. Ubezpieczenia życiowe w obecnej, rozwiniętej formie mogą być dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta, a ich główne cele to: ochrona i oszczędzanie.

     Dostępne na naszym rynku ubezpieczenia na życie możemy podzielić na trzy podstawowe grupy:

 1. ubezpieczenia ochronne
 2. ubezpieczenia ochronno-oszczędnościowe
 3. ubezpieczenia oszczędnościowe

Do każdej z grup można zwykle dokupić umowy dodatkowe, które powodują rozszerzenie odpowiedzialności towarzystwa:

 1. Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku - wypłata podwojonej sumy ubezpieczenia osobie wskazanej do odbioru świadczenia,
 2. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków - za określone w umowie trwałe inwalidztwo spowodowane wypadkiem otrzymujesz świadczenie, w wysokości zależnej od ustalonego % inwalidztwa i sumy ubezpieczenia,
 3. Ubezpieczenie opłacania składki - w przypadku gdy całkowicie i trwale niezdolny jesteś do wykonywania pracy na skutek utraty zdrowia ubezpieczyciel przejmuje za Ciebie opłatę składek ubezpieczeniowych. Bez zmian pozostają nadal wszystkie warunki umowy,
 4. Ubezpieczenie na wypadek wystąpienia poważnych zachorowań takich jak: zawał serca, udar mózgu, nowotwór, niewydolność nerek i inne - w momencie wystąpienia i zdiagnozowania choroby towarzystwo wypłaca świadczenie w wysokości określonej w polisie.

Ważny wpływ na składkę w ubezpieczeniach na życie mają takie czynniki jak: wiek, płeć, stan zdrowia, wykonywany zawód, długość okresu ubezpieczenia, suma i rodzaj ubezpieczenia.

Firma GPF posiada w swojej ofercie propozycje różnych form ubezpieczeń na życie wskazanych wyżej Towarzystw Ubezpieczeniowych.

...

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.