FB
FB

Współpraca

 

                                      ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY


Celem firmy jest zapewnienie jej współpracownikom najlepszych warunków indywidualnej pracy i kariery, podyktowanej świadomością, że za powodzenie firmy jako całości składają się sukcesy pojedynczych współpracowników.

Firma GPF otwarta jest więc na wszystkie nowości, starannie szuka stereotypów, widząc w tym klucz do pokonania wszelkich barier. Z drugiej jednak strony stara się pokazywać kierunek pracy i nie pozostawiać samych sobie. GPF to firma, która wprowadza cały czas nowe sposoby motywacji do pracy, prowadzące do coraz to lepszych rezultatów. Stale poszukuje nowych ciekawych rozwiązań w trosce o wszystkich współpracowników.

Podstawową wartością Firmy GPF jest po prostu UCZCIWOŚĆ.

Uczciwość i lojalność współpracowników odwzajemniana jest etycznym postępowaniem  GPF oraz sprawiedliwym podziałem i wypłatą prowizji. GPF jest bowiem firmą uczestniczącą w programie Rzetelna Firma i budowana jest na celach i marzeniach.

Są to nierozłączne składniki każdego sukcesu. Wśród wielu sposobów motywacji, Firma GPF wybrała motywację opartą na pozytywnych i partnerskich stosunkach oraz nagrodach, dobrej atmosferze i rzecz jasna wysokiemu wynagrodzeniu.

Firma GPF ogromną uwagę zwraca na bieżące poznawanie aktualnych oczekiwań współpracowników. Czyni wiele starań aby usprawniać ich obsługę i na czas wypełniać podjęte zobowiązania.

Dzięki bardzo szerokiej ofercie ubezpieczeniowej, wyselekcjonowanych produktach jak i nowoczesnym narzędziom każdy współpracownik GPF ma szansę na zbudowanie własnego portela klientów.
Nie wprowadzamy w Firmie żadnych planów czy limitów sprzedażowych dzięki czemu budowanie własnego portfela odbywa się bezstresowo.
 
Zapraszam do wspólnej i owocnej drogi.
Jacek Waśko
607161636
jacek.wasko@gpf.pl

 

 

...  

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.